Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

Jak co roku, nasza szkoła nie zapomniała o święcie zakochanych. Pierwsze obchody walentynkowe zaczęły się już 13.02.2024r. dyskoteką walentynkową. Wszyscy wychowankowie internatu, ale nie tylko, mogli wytańczyć się przed wielkim postem. Do takich piosenek jak Pitbull „give me evrything” i Extazy „Noc taka czarna” dołączyła również „Belgijka”, czyli zabawa integracyjna, której cechą charakterystyczną jest zmiana partnerów, jak również nieodłączna część każdej dyskoteki.
Reszta miłostek czekała na naszych uczniów 14 lutego, gdzie na pierwszych lekcjach dostali oni walentynki od swoich sympatii. Na drugim piętrze czekała na nich również ścianka do zdjęć, przy której było naprawdę wesoło. Ponad to uczniowie zostali zaskoczeni możliwością przyjścia do szkoły w sweterku z symboliką tego dnia. Myślę, że te atrakcje były miłym urozmaiceniem w ciągłym natłoku nauki. Serdecznie dziękujemy Jakubowi Złotkowskiemu (dj-owi na dyskotece), Pani Prof. Joannie Zamojskiej, oraz Pani Prof. Dominice Widanow-Świerszcz za udostępnienie swoich domowych przedmiotów jako rekwizytów na ściance.

Zuzanna Pająk

Rekomendowane wpisy

Skip to content