Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

01 grudnia 2022 r. młodzież naszej szkoły uczestniczyła w Dniu Umiejętności Zawodowych powiatu hajnowskiego, które odbywały się w Hajnowskim Domu Kultury.
Wydarzenie to zorganizowane było w ramach działań projektu „Podlaski Kompas Pracy” przez Białostocką Fundację Kształcenia Kadr we współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Hajnówce. W organizację wydarzenia aktywnie włączyły się placówki oświatowe o profilu zawodowym – Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce i Technikum Leśne w Białowieży a także lokalni pracodawcy – przedsiębiorstwo PRONAR, Unihouse SA i Danwood z Bielska Podlaskiego oraz przedstawiciele służb mundurowych.
Dni Umiejętności Zawodowych miały na celu zachęcenie uczniów szkół podstawowych, w szczególności klas 8, do zapoznania się z kierunkami kształcenia realizowanymi w szkolnictwie zawodowym oraz były okazją do rozbudzenia zainteresowania edukacją prowadzącą do uzyskania zawodu. Młodzież, za sprawą obecności największych w regionie pracodawców, miała możliwość poznania jak obecnie kształtuje się nasz lokalny rynek pracy.
Szkolny koordynator projektu
Sylwia Dutkowska

Rekomendowane wpisy

Skip to content