Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

Kilkunastoosobowa grupa naszych uczniów  wzięła udział w projekcie ” Hajnowski EKO- BUS” Programu Aktywni Obywatele – Fundusz krajowy finansowany z EOG, operatorzy: Fundacja im. Stefana Batorego, Fundacja Stocznia, Fundacja  Akademia Organizacji Obywatelskich.
     Projekt był realizowany w 10 szkołach na terenie powiatu hajnowskiego. Miał on za zadanie powołać hajnowską sieć 10 eko- aktywnych, młodzieżowych grup wolontariackich poprzez organizację w każdej z 10 szkół eko- inicjatyw. Główną atrakcją tego wydarzenia był przyjazd do naszej szkoły eko – busa. Nasi uczniowie mieli za zadanie pomalować busa  promując jednocześnie ekologiczny styl życia. Jak przystało na uczniów technikum leśnego samochód został udekorowany elementami związanymi z tematyką leśną. Dodatkowo zostanie zrealizowany film promujący naszą szkołę i jej działania proekologiczne, które się u nas  prowadzi.
Spotkanie było świetną zabawą, ale również praktyczną lekcją ekologii.

Iwona Rogozińska

Rekomendowane wpisy

Skip to content