Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

       30 maja 2019 r. grupa 5. internatu wraz z wychowawczyniami – P. Renatą Mironkiewicz i P. Joanną Romaniuk – odbyła wycieczkę na paintball.
      Gdy przybyliśmy na miejsce, właściciel „Azymutu Podlasie” przedstawił nam zasady używania broni pneumatycznej. Dobraliśmy sobie odpowiednie stroje ochronne i maski, a później otrzymaliśmy markery. Następnie każdy z nas nauczył się celować, oddając strzał do przygotowanej tarczy treningowej.  
       Później podzieliliśmy się na dwie drużyny i zaczęła się rozgrywka. Pierwsza runda służyła zapoznaniu się z terenem. W drugiej rundzie obie drużyny ustaliły już taktykę gry i zaczęły ją realizować. Rozpoczęła się pasjonująca rozgrywka. Każda kolejna runda była coraz bardziej zacięta i przynosiła coraz więcej emocji.
      Po meczu mogliśmy odpocząć, upiec kiełbaski na ognisku oraz zjeść przygotowany przez nasze Panie kucharki bigos. W międzyczasie zagraliśmy jeszcze w siatkówkę.
      Wyjazd był bardzo udany. Miło spędzaliśmy czas w ciekawy sposób, dobrze się przy tym bawiąc. Mogliśmy się zintegrować, doświadczyć zdrowej rywalizacji podczas wspólnej gry, rozwinąć umiejętności taktyczne i – nie ma co ukrywać – mogliśmy w pozytywny sposób rozładować swoje emocje i choć na chwilę odreagować szkolny stres.
      Na koniec chcemy podziękować P. Renacie Mironkiewicz oraz P. Joannie Romaniuk za zorganizowanie wyjazdu. Dziękujemy także Paniom kucharkom za przygotowanie bigosu i herbaty.

Krystian Dutkowski, kl. 1A

Rekomendowane wpisy

Skip to content