Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

           W dniach 4 -5 kwietnia w Tucholi odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej.  Do rywalizacji stanęło 8 zespołów (TL w Białowieży, TL w Tucholi, TL w Biłgoraju, ZSLiE w Brynku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Warcinie, TL w Zagnańsku). Zawody rozgrywane były systemem grupowo -pucharowym.  Mecze grupowe z Warcinem, Brynkiem oraz Starościnem zakończyły się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny. Tego samego dnia nasza drużyna rozegrała również zwycięski  mecz z Miliczem (2:0), czym wywalczyła sobie udział w finale. Następnego dnia nasz zespół włożył  wiele starań i serca w  grę w meczu finałowym z gospodyniami Mistrzostw -drużyną TL w Tucholi. Niestety nie udało się  zdobyć złotego medalu. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla naszych rywalek . Tym samym, tak jak przed rokiem, nasza drużyna zajęła II miejsce. III miejsce zdobyła drużyna z Milicza.

Skład drużyny dziewcząt :

Weronika Michalska – kapitan
Kinga Kowalczyk
Monika Siemieniuk
Anna Górska
Katarzyna Ziętek
Weronika Biełaga
Kamila Kazberuk
Anna Milewska
Aleksandra Świć
   
Anna Milewska została najlepszą atakującą zawodniczką turnieju.
Reprezentantki  naszej szkoły grały bardzo dobrze, ambitnie walczyły w każdym spotkaniu.

Gratulacje!

Rekomendowane wpisy

Skip to content