Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

Dnia 21 marca, jak co roku, odbył się pierwszy dzień wiosny.
O godzinie 8:30 spotkaliśmy się na auli internatu obejrzeć pokaz etiud historycznych- w ramach 12 Festiwalu Animacji O!Pla „Historia bez histerii”. Po prezentacji uczniowie mieli możliwość ocenić animacje.
Około godziny 10:00 spotkaliśmy się pod szkołą, aby przedstawić plan sprzątania terenu naszej placówki i podzielić się sprzętem do sprzątania. Mimo nieprzyjemnego zajęcia uczniowie poradzili sobie rewelacyjnie. Pogoda tego dnia dopisywała, ale czy to ona, czy brak zajęć lekcyjnych płynęła na nich tak motywacyjnie?
Około 12:00 nasze kolorowe drużyny zaprezentowały recyklingowe stroje. Jedna osoba prezentowała kostium, a druga komentowała strój w humorystyczny sposób. Pociąg, Chrabąszcz i inne wyobrażenia uczniów zostały bardzo pozytywnie odebrane przez jury. Drugim zadaniem było zaprezentowanie Marzann, wykonywanych pełną parą już od poniedziałku. Potem nadszedł czas na konkurencje sportowe. Konkurencje obejmowały kręcenie hula hop, przeciąganie liny, obieranie jabłka, wyścig przez płotki i bieg z jajkiem.
O 14:00, dzięki naszym kucharom, odbył się obiad na miejscu ogniskowym. W formie fotograficznej została sprawdzona obecność, a na sam koniec podliczenie punktów i rozdanie nagród. Gratulujemy klasom VA, IVA i IVB za zajęcie miejsc na podium i życzymy kolejnych sukcesów.

Rekomendowane wpisy

Skip to content