Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

W dniu 16 lutego 2024 roku społeczność szkolna pożegnała odchodzącą na emeryturę panią Annę Kulbacką – wieloletniego Dyrektora Technikum Leśnego w Białowieży.

Za pracę i współpracę podziękowania złożyli m.in.: pan Mariusz Tokajuk – pełniący obecnie obowiązki dyrektora szkoły, przedstawiając jednocześnie bogatą i ciekawą karierę zawodową, pan Jarosław Krawczyk – główny specjalista ds. promocji i mediów w RDLP w Białymstoku, w imieniu swoim i p.o. Dyrektora RDLP w Białymstoku Tadeusza Wilczyńskiego, pan Dariusz Skirko – Nadleśniczy Nadleśnictwa Białowieża, pan Tomasz Ginszt – Zastępca Nadleśniczego Nadleśnictwa Białowieża, pani Anna Jarząbska – Specjalista SL ds. edukacji leśnej w Ośrodku Edukacji Leśnej „Jagiellońskie”, pan Henryk Goch – w imieniu Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Białymstoku, pan Wojciech Szymanowski – w imieniu Związku Zawodowego „Solidarność”, pani Barbara Szymanowska w imieniu licznie przybyłych pracowników emerytowanych szkoły, Ks. Bogdan Popławski – proboszcz Parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Białowieży, panie Anna Wasiluk i Eugenia Panfiluk, prof. dr hab. Bogumiła Jędrzejewska, Samorząd Uczniowski, przedstawiciele klasy V a.

Dziękujemy za dokonania, którymi zapisała się Pani na stałe w historii Technikum Leśnego w Białowieży, pamięci nauczycieli, pracowników, uczniów i rodziców. Składamy wyrazy uznania za trud i serce włożone w rozwój naszej szkoły oraz troskę o dobre jej imię. Życzymy wszystkiego najlepszego w kolejnym etapie  życia,  zdrowia, pogody ducha, podejmowania kolejnych wyzwań oraz czasu na rozwijanie zainteresowań i pasji. 

Rekomendowane wpisy

Skip to content