Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

4 września 2023 r. o godz. 9.00 na placu apelowym przed szkołą odbyła się inauguracja roku szkolnego 2023/2024. Wśród przybyłych gości byli przedstawiciele instytucji: Nadleśnictwa Białowieża, Nadleśnictwa Browsk, Nadleśnictwa Hajnówka, Białowieskiego Parku Narodowego, Placówki Straży Granicznej i Posterunku Policji w Białowieży. W uroczystości byli obecni nauczyciele i uczniowie Szkoły Leśnej w Pisku (Czechy) oraz rodzice naszych uczniów.

Stan szkoły w tym roku szkolnym to 225 uczniów (64 dziewczęta). W dwóch klasach pierwszych rozpoczęły naukę 63 osoby (20 dziewcząt). Nowi uczniowie pochodzą z czterech województw: podlaskiego (44 osoby), lubelskiego (6), mazowieckiego (8) i warmińsko-mazurskiego (5). Dwóch uczniów to mieszkańcy Białowieży.

Wychowawcami klas pierwszych są:

Ia – pani Małgorzata Chaniło-Leszczyńska,

Ib – pani Ewa Stepaniuk.

Wychowawcą klasy 3a został pan Sławomir Przygodzki.

Pracę jako nauczyciel języka polskiego rozpoczęła pani Dominika Widanow-Świerszcz – absolwentka naszej szkoły.

Wszystkim, którzy rozpoczynają naukę w Technikum Leśnym życzymy, aby polubili szkołę, znaleźli tu nowych przyjaciół, poznawali piękno Puszczy Białowieskiej i historię Białowieży.

Całej społeczności szkolnej: pracownikom, uczniom i rodzicom – życzymy spokojnego, bezpiecznego, pełnego sukcesów roku szkolnego, owocnego w nowe dokonania, w rozwijanie pasji, w odkrywanie talentów i utrwalanie przyjaźni.

Niech słowa Darz Bór! towarzyszą Wszystkim każdego dnia.

Rekomendowane wpisy

Skip to content