Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

26 października w internacie Technikum Leśnego w Białowieży, odbyły się warsztaty kosmetyczne zorganizowane przez wychowawczynię Panią Katarzynę Przygodzką, a przeprowadzone zostały przez  Niezależną Dyrektor Sprzedaży Mary Kay- Katarzynę Puchalską. Na spotkaniu dowiedzieliśmy się jak ważne jest dbanie o skórę i swoją cerę, a co za tym idzie jeśli mamy zdrowo wyglądającą twarz  czujemy się pewniej oraz wzrasta nasze  poczucie własnej wartości.

     Pani Kasia  przekazała nam, iż bez względu na wiek czy też  płeć każdy może odpowiednio zadbać o swoją twarz. Przedstawiła nam kosmetyki do każdego typu cery, opowiedziała pokrótce o każdym produkcie  oraz  jego składzie. Firma Mary Kay dysponuje kosmetykami  przeznaczonymi  dla kobiet jak i mężczyzn. Dziewczęta oraz chłopcy z młodszych i starszych klas mieli możliwość  wzięcia udziału  w testowaniu żeli, maseczek oraz kremów było przy tym dużo zabawy i śmiechu.

     Pani Kasia  uświadomiła nas, iż cera trądzikowa nie powinna być naszym kompleksem i nie powinniśmy się tego wstydzić. Po przetestowaniu produktów, dziewczęta i chłopcy mieli możliwość dobru  kosmetyków odpowiednich do swojej cery. Spotkanie okazało się bardzo owocne wniosło dużo informacji oraz porad stosowania danych kosmetyków, które mają zniwelować niedoskonałości na skórze. Możemy zapewnić, iż nie jest to nasze ostatnie spotkanie. W planach jest kolejne, które będzie polegało na wizażu, tworzenia makijażu dziennego oraz wieczorowego aby móc pięknie wyglądać podczas zbliżających się uroczystości szkolnych: balu połowinkowego jak też balu studniówkowego. Spotkanie kosmetyczne umilił słodko-słony poczęstunek wraz z kawą i herbatą przygotowany przez dziewczęta z młodszych oraz starszych klas. Dziękujemy serdecznie Pani Katarzynie Przygodzkiej za zorganizowanie spotkania oraz dla Pani Katarzyny Puchalskiej za przeprowadzenie warsztatu pielęgnacyjno – kosmetycznego:)

Rekomendowane wpisy

Skip to content