Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

W dniach 10-12 października br. Samorząd Uczniowski w składzie Jakub Kopańczyk, Kamil Stanisław Mróz, Karolina Niedźwiecka, Nataniel Przygodzki i Damian Jurczuk wraz z opiekunami Iwona Rogozińska i Sławomir Przygodzki oraz Panią Dyrektor Anną Kulbacką, wyruszyli w edukacyjną podróż do Ośrodka Kultury Leśnej w Gołuchowie.

Pierwszego dnia podczas podróży odwiedziliśmy Arboretum SGGW w Rogowie, gdzie poznaliśmy grupy najcenniejszych, najbogatszych w gatunki i odmiany drzew i krzewów.

Drugiego dnia w Gołuchowie uczestniczyliśmy w grze terenowej pt. ,,Dendrologiczne Skarby” Podczas zabawy sprawdzaliśmy swoją orientację w terenie, umiejętność czytania mapy, a także korzystanie z urządzeń GPS, przy czym zwiedziliśmy cały teren parku.

Po zakończeniu gry zwiedziliśmy Muzeum Leśnictwa OKL- Powozownia i Owczarnia. Po południu pojechaliśmy zobaczyć Głaz Św. Jadwigi, stamtąd udaliśmy się do najstarszego miasta w Polsce Kalisz, gdzie spacerowaliśmy po starym rynku

Ostatniego dnia naszej podróży w drodze powrotnej odwiedziliśmy bardzo nowoczesne i ciekawe Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz pomnik Złotego Ułana w Kałuszynie

Bardzo dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak ciekawej i rozwijającej wycieczce.

Kamil Stanisław Mróz i Karolina Niedźwiecka IVB

Rekomendowane wpisy

Skip to content