Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

W dniach 31.03-01.04 w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Klimatu i Środowiska w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora RDLP w Lublinie. W ramach Mistrzostw rozegrano VIII Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Dziewcząt i XXIX Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Chłopców.
Drużyna dziewcząt kilkakrotnie w poprzednich latach stawała na podium. Do rywalizacji stanęło osiem drużyn, które podzielono na dwie grupy. Pierwszego dnia zawodów dziewczęta przegrały tylko pierwszy mecz z Technikum Leśnym w Warcinie, w kolejnych z Technikum Leśnym w Starościnie i Zespołem Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku pokonały przeciwniczki. Niestety pozwoliło to na zajęcie dopiero trzeciego miejsca w grupie. Drugiego dnia rozgrywek dziewczęta przegrały mecz o piąte miejsce z Technikum Leśnym w Tucholi. Nagrodę dla wyróżniającej się zawodniczki w drużynie otrzymała Natalia Konus. W przyszłym roku na Mistrzostwa dziewczęta pojadą silniejsze i bogatsze o zdobyte doświadczenia.