Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

Spotkanie mikołajkowe w grupie II

Dnia 6 grudnia 2021 r. odbyło się spotkanie mikołajkowe w grupie dziewcząt. Od razu można było poczuć klimat przedświąteczny, ponieważ wychowanki zaprezentowały się w strojach nawiązujących do Świąt Bożego Narodzenia. Ubrane były w cudowne, klimatyczne sweterki, bluzeczki, czapeczki Mikołaja, a także miały inne, mniejsze części garderoby tj. okulary, skarpetki lub kapcie.

Siedząc w kręgu dziewczęta opowiadały o zwyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych, jakie kultywują w swoich domach rodzinnych. Było przy tym wiele emocji i wzruszeń, ponieważ sięgałyśmy pamięcią do czasów beztroskiego dzieciństwa oraz wspominałyśmy naszych dziadków i pradziadków.

Jak przystało na naszą „artystyczną” grupę, wychowanki zaśpiewały piosenki świąteczne oraz kolędy, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Kornelka przygrywała na flecie poprzecznym, przez co jeszcze bardziej nastroiło to nas w klimat świąt.

Podsumowaniem spotkania było wręczenie wychowankom mikołajkowych, słodkich upominków. Były to pięknie spędzone wspólne chwile w gronie naszej „grupowej rodziny”.

Rekomendowane wpisy

Skip to content