Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

1 września 2021 roku w Auli internatu szkoły odbyła się inauguracja roku szkolnego 2021/22.

Całej społeczności szkolnej życzymy spokojnej nauki stacjonarnej przez cały rok szkolny. Młodzieży klas pierwszych, ale także drugich szybkiej adaptacji w warunkach szkolnych.

W obecnym roku szkolnym przypada 70. rocznica Technikum Leśnego w Białowieży. W związku z tym przygotowujemy różne uroczystości i spotkania związane z jubileuszem.

Pierwszym wydarzeniem było otwarcie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego wyremontowanego budynku byłej kotłowni i zaadaptowanego na potrzeby edukacji zawodowej i zaplecza praktycznej nauki zawodu.

Było to możliwe dzięki realizacji dwóch projektów: „Termomodernizacja budynków szkoły, internatu i kotłowni Technikum Leśnego w Białowieży”

oraz Modernizacja infrastruktury kształcenia zawodowego w Technikum Leśnym w Białowieży”. Pomoc finansową przekazały również niektóre nadleśnictwa RDLP Białystok, Warszawa, Olsztyn i Lublin.

Bardzo cieszymy się, że gościliśmy liczne grono przedstawicieli Lasów Państwowych, którym mogliśmy pokazać zmieniające się warunki nauki naszych uczniów.

Jeszcze raz dziękujemy środowisku leśnemu za wszelką pomoc i współpracę.

Rekomendowane wpisy

Skip to content