Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

10 grudnia 2019 r. trójka uczniów naszej szkoły: Aleksandra Świć, Michał Borkowski i Jakub Daniłowicz z opiekunem Sławomirem Przygodzkim wzięła udział w warsztatach dla młodszych ambasadorów Parlamentu Europejskiego w ramach program EPAS. Warsztaty odbywały się w Warszawie w Biurze Parlamentu Europejskiego w Polsce.
Razem z uczniami z całej Polski mieliśmy okazję dyskutować na temat działań i priorytetów UE. Rozmawialiśmy również o działaniach naszej szkoły związanych z UE. Był to bardzo miło i owocnie spędzony czas. Prezentowaliśmy swoje poglądy, poznaliśmy różne punkty widzenia na temat UE, a także korzyści związane z członkostwem Polski w Unii Europejskiej. Mamy nadzieję, że nasza szkoła również w następnym roku będzie miała okazję uczestniczyć w tym spotkaniu.
Aleksandra Świć

Rekomendowane wpisy

Skip to content