Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

Dnia 13.03.2019 delegacja naszego technikum uczestniczyła w zorganizowanym w Dobrzyniewie Dużym k. Białegostoku Forum Szkół Średnich i Branżowych.

Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów w składzie: Patrycja Gąsiewska (2b), Anna Łoniewska (4b), Michał Borkowski (2b) oraz Gabriel Piela (4b). Dzięki wsparciu Pani Iwony Rogozińskiej wokół naszego stoiska zbierało się wielu zainteresowanych, którzy zalewali nas pytaniami na które staraliśmy się odpowiedzieć, a jednocześnie zachęcić do wstąpienia w mury naszej szkoły.

Aby jeszcze bardziej przykuć uwagę przyszłych kadetów, nasze stoisko wypełniliśmy przedmiotami z którymi styczność ma każdy młody leśnik jak np. zielniki, gabloty z grzybami i nasionami, poroża Jeleni oraz wiele innych.

Patrycja Gąsiewska, Michał Borkowski.

Rekomendowane wpisy

Skip to content