Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

       6 marca 2019 r. w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku odbyły się przesłuchania półfinałowe do Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego „W kręgu poezji i prozy łagrowej więźniarek obozu KL Ravensbrück”.
               Naszą szkołę reprezentowało sześcioro recytatorów: Wioletta Olechwirowicz (I a), Weronika Biełaga (II b), Aleksandra Świć (II b), Julia Brewka (III b), Rafał Klim (III b) i Kinga Kowalczyk (IV a).
               Wśród niemal 30 uczestników z całego województwa nasi uczniowie zaprezentowali się rewelacyjnie. Konkurs wygrała Aleksandra Świć, a II miejsce zajął Rafał Klim. Oboje otrzymali możliwość reprezentowania województwa podlaskiego w Gali Finałowej, która odbędzie się w kwietniu w Rudzie Śląskiej. Wyróżnienia w konkursie otrzymali wszyscy pozostali reprezentanci naszej szkoły: Wioletta Olechwirowicz, Weronika Biełaga, Julia Brewka i Kinga Kowalczyk. Uczniów do konkursu przygotowały p. Joanna Romaniuk i p. Marta Wołoncewicz.
              Serdecznie gratulujemy wszystkim recytatorom!

Rekomendowane wpisy

Skip to content