Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.30-15.30

Dokument zawiera listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do 5 -letniego technikum leśnego w pierwszym etapie rekrutacji.

Lista kandydatów zakwalifikowanych nie jest listą osób przyjętych.

Listy są ułożone w kolejności alfabetycznej.
 

INFORMACJA DLA ZAKWALIFIKOWANYCH:

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do 29 lipca 2022 r, do godz. 15:00, kandydaci powinni dostarczyć do sekretariatu szkoły oryginalne dokumenty, oraz zaświadczenie lekarza medycyny pracy.

INFORMACJA DLA NIEZAKWALIFIKOWANYCH:

Istnieje możliwość udziału w drugiej rekrutacji jeżeli liczba przyjętych w pierwszej rekrutacji będzie mniejsza niż 66 osób.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do 1 klasy 5 – letniego technikum leśnego w pierwszym etapie rekrutacji:

1Albowicz Maximilian Tomasz
2Ancutko Dawid
3Bacewicz Gabriel Tomasz
4Barduszko Filip
5Bartak Dawid
6Borowski Szymon Tadeusz
7Chilecka Magdalena
8Chudzik Paweł
9Czyszkiewicz Krzysztof Marek
10Damulewicz Mikołaj
11Danowski Szymon
12Dembiński Tadeusz Marek
13Dominiak Kornelia Wioleta
14Drobiszewski Krystian
15Dudziński Bartosz Grzegorz 
16Dziewulski Damian
17Fedyura Artur
18Gejdel Patrycja
19Glencner Michał
20Gocel Emil Daniel
21Gudziewska Aleksandra
22Hawryluk Piotr Andrzej
23Iwanowiec Maria
24Jabłoński Filip
25Jakubowski Wojciech
26Janiel Aleksander
27Jelisiejew Karol
28Kaczanowska Natalia
29Kolczykiewicz Hubert
30Kosiński Miłosz
31Kowalczuk Paweł
32Krajewska Patrycja
33Król Kacper
34Krupczak Weronika
35Księcio Tatiana
36Kuzawiński Jakub
37Maciuka Krzysztof
38Marczukiewicz Bruno
39Masalski Tomasz
40Micewicz Gabriel Cyryl
41Mikiciuk Karolina
42Milewski Piotr
43Mioduszewski Fabian
44Miron Oskar
45Możejko Natalia
46Nalewajek Paweł
47Olszewski Michał
48Pasyńczuk Oliwier
49Piotrowski Łukasz
50Plichta Kamil Adrian
51Przeździecki Adam
52Puchłowska Weronika
53Rengajło Nicola
54Rowiński Piotr
55Rybij Maria
56Sawicki Maksymilian Maciej
57Semeniuk Kamil
58Semeniuk Rafał
59Sepko Kacper
60Sieńczuk Julia
61Sieńczuk Marek
62Sieńczuk Tomasz
63Sipko Tomasz
64Sobociński Radosław
65Sobotka Radosław
66Sokołowski Krystian
67Suchowierska Julia
68Sylwesiuk Michał Jakub
69Świtecki Miłosz
70Tokajuk Dorofea
71Tokajuk Olga
72Tuwalski Filip
73Własiuk Jakub
74Wnukowicz Wiktor
75Złotkowski Łukasz Władysław

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 1 klasy 5 – letniego technikum leśnego w pierwszym etapie rekrutacji:

lpNazwisko i imię
1Abramowicz Natalia
2Birycki Bartek
3Gajewska Zofia
4Kuklińska Klaudia
5Malinowski Nikodem
6Płońska Gabriela
7Świat Franciszek
8Świerżewski Mateusz
9Wójcik Szymon

Rekomendowane wpisy

Skip to content