Numer telefonu

+48 85 681 24 04

Email

tl@tl.bialowieza.pl

Sekretariat

Pon-Pt: 07.00-15.00

Dokument zawiera listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do 4 i 5 -letniego technikum leśnego w pierwszym etapie rekrutacji.

Listy są ułożone w kolejności alfabetycznej.
 

INFORMACA DLA ZAKWALIFIKOWANYCH:

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do 10 lipca 2019 r, do godz. 16:00, kandydaci powinni dostarczyć do sekretariatu szkoły oryginalne dokumenty, oraz zaświadczenie lekarza medycyny pracy.

INFORMACA DLA NIEZAKWALIFIKOWANYCH:

W przypadku rezygnacji lub niedostarczenia odpowiednich dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych, kandydaci z listy niezakwalifikowanych będą przyjmowani zgodnie z kolejnością według sumy punktów.


Lista kandydatów zakwalifikowanych do 1 klasy 5 – letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji

1Bełbot Franciszek
2Bielec Gabriel
3Bosek Szymon
4Bućko Jakub
5Burał Arkadiusz Andrzej
6Citko Jakub
7Czarniecki Filip Andrzej
8Ćwik Jacek Krzysztof
9Dąbrowska Nadja
10Dobosz Kacper
11Durka Bartosz
12Kulesza Krzysztof
13Leśniewski Gniewomir
14Markowski Kacper
15Mazewski Mikołaj
16Paluszak Zofia Władysława
17Paszkiewicz Dominik
18Prusek Karol Marian
19Rosiński Artur
20Sadowski Michał
21Samociuk Jakub
22Sidoruk Bartosz
23Sienkiewicz Jan Józef
24Stolpe Jakub
25Sylwesiuk Gabriela Katarzyna
26Szlaużys Filip
27Szpakowicz Monika
28Szymański Wojciech
29Świtecki Filip
30Wieczorek Igor
31Wołczuk Wojciech
32Zakrzewski Mateusz

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 1 klasy 5 – letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji

1Baszun-Kostecka Oliwia
2Bogacka Nikola Teresa
3Bogucki Eryk
4Brylewska Amelia
5Chudzicki Olivier Dariusz
6Gawryluk Andrzej
7Kosz Jakub
8Kowalski Bartosz
9Kubryń Damian
10Malej Gabriel Kacper
11Malinowski Michał
12Michnowska Roksana
13Myśliński Łukasz
14Myśliński Paweł
15Niewiński Mateusz Jan
16Saczuk Jan
17Staniszewska Kinga
18Troć Sebastian
19Zabrocki Szymon
20Żachowska Martyna

Lista kandydatów zakwalifikowanych do 1 klasy 4 – letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji

1Barejko Jerzy Emil
2Bocheńska Patrycja
3Broś Karolina
4Charkiewicz Oliwia
5Dworakowska Weronika
6Dzimitrowicz Jakub
7Gadomski Jakub
8Grądzka Natalia
9Gumiężny Kacper
10Kierkowicz Kinga
11Konopka Karol
12Konus Natalia
13Leonowicz Sebastian
14Łaguna Krzysztof
15Łopata Hubert Piotr
16Mackiewicz Jan Ignacy
17Małmyszko Mikołaj
18Masalski Michał
19Mróz Kamil
20Nawrocki Jakub
21Olszewska Justyna
22Paczuska Wiktoria
23Petkowicz Zuzanna
24Puławska Monika
25Rogowska Patrycja
26Sałęga Maciej
27Siemieniaka Jan Michał
28Stankiewicz Kamila
29Suchoicki Wojciech
30Szeremeta Kamil
31Szpakowicz Oliwia
32Tarasiewicz Krzysztof
33Wąchol Kacper

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 1 klasy 4 – letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji

1Borowik Małgorzata
2Cimoch Karol
3Dmochowska Kornelia
4Dyga Jakub
5Dzieża Jakub
6Gierej Kacper
7Kapicki Norbert
8Karpiński Hubert
9Komenda Julia
10Majewski Damian
11Mazur Daniel Adrian
12Milewska Weronika
13Nasiadko Kamil
14Niedźwiecka Karolina
15Olchowski Gabriel
16Parafinowicz Kacper
17Przeżdziecki Michał
18Ratajczyk Dominik Piotr
19Ratyńska Klaudia
20Sienkiewicz Aleksandra
21Sikorska Małgorzata Maria
22Skuliniec Dawid
23Stańczak Jakub
24Sudorowska Julia
25Surmasiewicz Karolina
26Wasilczyk Mikołaj
27Wtorkowski Jakub
28Wtorkowski Jan
29Zalewska Urszula

Rekomendowane wpisy

Skip to content