Zajęcia pozalekcyjne

Nowe rejestratory ... i co dalej?

Jakiś czas temu, zgodnie ze szczegółami różnistych projektów, szkoła zakupiła smartfony do obsługi Leśnika+ ... no i fajnie. Jednak trochę żeśmy (żeśmy - bo takich szkół jak nasza jest więcej) ... się pośpieszyli. Póki co platforma i wszystkie aspekty: serwery, komputery czy co tam jeszcze... związane z obsługą Leśnika+ dla szkół ... MAJĄ zadziałać wkrótce.

Strzelnica

       Strzelnica jest obiektem szkolnym przeznaczonym do prowadzenia strzelań szkoleniowych, sportowych i rekreacyjnych oraz treningów strzeleckich z użyciem broni pneumatycznej i symulatora. Ze strzelnicy mogą korzystać wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły. Strzelnica wyposażona jest w automatyczne podajniki tarcz, symulator laserowy, karabinki pneumatyczne i pistolety.

Koło tradycji leśnych - pilarki

       W trakcie zajęć pozalekcyjnych uczniowie przygotowują się do reprezentowania szkoły w mistrzostwach umiejętności leśnych pracy pilarką spalinową (zmiana łańcucha na czas, precyzyjna ścinka drzew, przerzynka precyzyjna, przerzynka złożona, okrzesywanie na czas).

Największe sukcesy osiągane przez uczniów reprezentujących naszą szkołę:

Szkolny Klub Europejski

       Szkolny Klub Europejski „Leśnik” istnieje od 2000r. Opiekunami są Iweta Przygodzka i Sławomir Przygodzki. Podczas spotkań realizowanych jest wiele działań związanych z tematyką europejską. Młodzież prowadziła szereg warsztatów o UE dla dzieci z przedszkola i Szkoły Podstawowej w Białowieży. W naszej szkole corocznie organizujmy „Dzień Europy”.