Wycieczki

Wyjazd do Parlamentu Europejskiego w Strasburgu

          W dniach od 07 do 14 maja 2017 roku uczniowie naszej szkoły z klas I, II i III oraz opiekunowie: Iweta Przygodzka, Sławomir Przygodzki, Anna Wappa oraz Elżbieta Masajło uczestniczyli w wyjeździe do Parlamentu Europejskiego w Strasburgu. Naszą wycieczkę zaczęliśmy od zwiedzania Skalnego Miasta w Adrspach, w Czechach.

HUBERTUS EXPO 2017

    26 marca 2017r. 19 uczniów Technikum Leśnego w Białowieży odwiedziło Targi Łowieckie "HUBERTUS EXPO", są to osoby wykazujące szczególne zainteresowanie łowiectwem. Targi zostały zorganizowane przez Zarząd Główny PZŁ, bardzo miło nam było gdy na targach przywitał nas nasz absolwent Hubert Skorupka pracujący w strukturach PZŁ.

Debata leśna pod hasłem ,,Twój pomysł na las- rozmawiaj i działaj''

15 grudnia b.r. odbyła się debata leśna pod hasłem ,,Twój pomysł na las- rozmawiaj i działaj'' zorganizowana przez Nadleśnictwo Strzałowo.
Debata była przeznaczona dla przyszłych leśników. Odbyła się w trzech etapach:
- części terenowej
- pracy kameralnej na mapie
- debacie

X Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych w Starościnie

Samorząd Szkolny w składzie Aneta Kiec, Paweł Gruszewski oraz Julia Tiszuk pod opieką pani Iwony Rogozińskiej i pana Mariusza Tokajuka uczestniczył w X Jubileuszowym Forum Samorządów Uczniowskich Szkół Leśnych Ministra Środowiska w Starościnie. Spotkanie trwało od 30. XI do 2.XII. 2016 r.