Konkursy Zawody Olimpiady

Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

           Aleksandra Świć występując w barwach Klubu Sportowego Podlasie Białystok, z Dianą Karpiuk, Damianem Wnorowskim i Łukaszem Modzelewskim (uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ZSRCKP w Białymstoku) w sztafecie 4x800m U 20 MIX zdobyła srebrny medal. Jest to bardzo duży sukces naszej uczennicy i spełnienie marzeń wielu sportowców.

Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

           Siatkarze  z Technikum Leśnego w Białowieży, zakończyli rywalizację w Licealiadzie-Mistrzostwach Województwa Podlaskiego Szkół Średnich na V-tym-wysokim miejscu. W tej rywalizacji pokonaliśmy 7 drużyn, przegraliśmy z czterema (I liga składała się z 12 zespołów). Zdobyliśmy pokaźną liczbę punktów (20), oraz bardzo dużo doświadczenia.

III miejsce Rafała Klima w Finale V Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

                4 kwietnia 2019 r. w Rudzie Śląskiej odbył się finał konkursu W Kręgu poezji i prozy łagrowej więźniarek KL Ravensbrück. Organizatorami konkursu są Instytut Pamięci Narodowej, Stowarzyszenie Rodzina byłych więźniarek niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego KL Ravensbrück oraz Miasto Ruda Śląska.

IX Ogólnopolski Konkurs Matematyczny i V Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego Szkół Leśnych

         W dniach 1-3 kwietnia 2019 roku nasza szkoła – Technikum Leśne w Białowieży była gospodarzem IX Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego i V Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego Szkół Leśnych.
        Uczestnictwo w konkursach potwierdziło 8 szkół leśnych.
        I tak oto do Białowieży przybyły następujące technika :