Internat

Podsumowanie turnieju "Młoda krew ratuje życie" za rok szk. 2018/2019

       Uczniowie Technikum Leśnego w Białowieży przejawiają wrażliwość na los drugiego człowieka na różnych płaszczyznach życia.  Jedną z nich jest popularyzowanie idei honorowego krwiodawstwa. Wielu uczniów naszej szkoły zasila szeregi krwiodawców i dzieli się najcenniejszym darem, jakim jest krew. To od jej dostępności często zależy ludzkie życie i zdrowie.

Wychowankowie internatu laureatami Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „PODLASIE W MOIM SERCU”

       Miło nam zakomunikować, że troje wychowanków naszego internatu: Aleksandra Gierej, Jerzy Barejko i Igor Wieczorek, wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorsko – Fotograficznym „PODLASIE W MOIM SERCU”, zorganizowanym przez Internat Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie.

Warsztaty kulinarne w internacie

       9.10.2019 odbyły się warsztaty kulinarne przeprowadzone przez Pana Wojciecha Zawadzkiego z BULiGL Białystok. Cieszyły się dużym zainteresowaniem, a zaproponowane danie "spaghetti z cukinii" swoim zapachem rozchodzącym się po całym internacie przyciągnęło sporo zainteresowanych osób, które mogły zdegustować świeżo przygotowany posiłek.

Spotkanie szkolnych kół PCK

       W dniu 01.10.2019r. z inicjatywy Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Hajnówce, odbyło się ognisko integracyjne dla członków szkolnych kół PCK. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Elżbieta Paszkowska dyrektor POO PCK w Białymstoku oraz delegacja żołnierzy WOT. Ognisko zostało zorganizowane ze względu na odbywający się 25 pażdziernika Dzień Młodzieży PCK.

Zajęcia w grupie rozwojowo - edukacyjnej

        W roku szkolnym 2019/ 20 w Internacie kontynuowane są  zajęcia grupy rozwojowo - edukacyjnej kierowane przede wszystkim do uczniów klas pierwszych. W trakcie zajęć młodzież ma możliwość bliższego poznania się, pokazania swoich umiejętności, zdolności i zainteresowań. 30 września w ramach zajęć grupy świętowany był Dzień Chłopaka.