BIegi na orientację

XXII Mistrzostwa Szkół Leśnych w Indywidualnym Biegu na Orientację w Goraju

              Naszą szkołę reprezentowało siedmioro uczniów. Wszyscy startowali bardzo dobrze, co dało naszej szkole 3 miejsce w punktacji drużynowej (choć byliśmy najmniej licznym zespołem i startowaliśmy w 3 spośród 6 kategorii wiekowych).
             Pierwszego dnia zawodów rozgrywany był bieg sprinterski, w którym nasi zawodnicy zaprezentowali się znakomicie.

VI Puchar Dyrektora RDLP w Białymstoku w Leśnej Topografii - 06.10.2016 r.

VI Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku w Leśnej Topografii (06.10.2016 r.) przebiegał na terenie Nadleśnictwa Czarna Białostocka. Warunki atmosferyczne były trudne, ale sprawiedliwe dla wszystkich uczestników Pucharu. Zawodnicy w strugach deszczu  rozpoczynali bieg i kończyli go zupełnie przemoczeni.

XIX Mistrzostwa Europy Leśników w Biegach na Orientację Litwa 2012

W dniach 31 lipca-4 sierpnia tego roku uczniowie ( Maja Boruk, Karolina Brylewska, Kinga Bobryk, Magdalena Doroszczyk, Szymon Grabowski,Karol Pietraszko, Dawid Nowicki) wraz z opiekunem ( Sławomir Przygodzki) wzięło udział w XIX Mistrzostwach Europy Leśników w Biegach na Orientację (EFOL).

XII Mistrzostwa Polski Lesników w Biegach na Orientację

W dniach 28-29 maja odbyły XII Mistrzostwa Polski Leśników w Biegu na Orientację w Nadleśnictwie Jabłonna, na terenie LKP „Lasy Warszawskie”. Mistrzostwom patronowali: dyrektor generalny Lasów Państwowych, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Warszawie oraz dyrektor Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej.