XXIII Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację 15-20.08.2016 r. w Szwecji.

XXIII Mistrzostwa Europy Leśników w Biegu na Orientację 15-20.08.2016 r.  w Szwecji.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczestników: Paweł Gruszewski i Anetta Świć. Paweł uczestniczył w zawodach tej rangi już po raz drugi, jego udział należy zaliczyć do bardzo udanych.
•    Pierwszego dnia zawodów w biegu sprinterskim rozegranym w Kristianstad oboje zajęli czwarte miejsca w swoich kategoriach wiekowych (Paweł Gruszewski-M18,  Anetta Świć-K40).
•   Następnego dnia zawodów w Kroskogen w biegu średnim Paweł Gruszewski wywalczył brązowy medal w swojej kategorii (M18), Anetta Świć zajęła 4 miejsce w kategorii K40.
•    Ostatnią konkurencją Mistrzostw były biegi sztafetowe rozgrywane na terenie Ahus. Dwoje naszych reprezentantów zdobyło srebrne medale: Paweł Gruszewski w kategorii M18, Anetta Świć w kategorii K35.