Staże uczniów wakacje 2016

W okresie wakacyjnym 2016 r. 50 uczniów odbyło zgodnie z harmonogramem projektu „Z nauką w las” miesięczne staże u 28 pracodawców. Uczniowie zostali wyposażeni w środki ochrony osobistej oraz otrzymali sprzęt i narzędzia (tablety).  

Technikum Leśne w Białowieży dziękuje wszystkim instytucjom, które w sposób wysoce merytoryczny zorganizowały pobyt na stażach naszej młodzieży. Pomogło to uczniom w zweryfikowaniu wyobrażenia na temat czynności wykonywanych na poszczególnych stanowiskach pracy w nadleśnictwach. Stażyści rozszerzyli swoją wiedzę, którą wykorzystają  przy zdawaniu egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

RDLP Białystok

1.    Nadleśnictwo Augustów- Giedrojć Paulina

2.    Nadleśnictwo Bielsk- Tiszuk Julia
                                    - Lemiesz Mateusz
                                    - Wielgat Krzysztof
                                   - Bartoszuk Bartłomiej

3.    Nadleśnictwo Czarna Białostocka-Kiszło Tomasz

4.    Nadleśnictwo Czerwony Dwór- Szmyga Dawid

5.    Nadleśnictwo Dojlidy-Korolczuk Anna
                                    -Jurczak Józef
                                    -Abramczyk Daniel

6.    Nadleśnictwo Giżycko- Kossakowski Michał

                             -Kossakowski Patryk
                             -Połeć Michał
                             -Faryn Krystian

7.    Nadleśnictwo Gołdap  -Czyżewski Rafał
                                       -Tokarska Natalia

8.    Nadleśnictwo Hajnówka-Lewandowski Paweł
                                         -Doliński Patryk

9.    Nadleśnictwo Knyszyn-Zieniuk Zuzanna
                                        -Zakrzewski Janusz
                                       -Małanowski Wojciech

10.    Nadleśnictwo Krynki–Mikiciuk Natalia

11.    Nadleśnictwo Nowogród-Chaberek Maciej

12.    Nadleśnictwo Nurzec – Sebastian Szklarz
                                        - Ewa Kondraciuk
                                        - Dawid Leończuk

13.    Nadleśnictwo Olecko- Pogorzelski Rafał
                                       -Sadowska Wiktoria

14.    Nadleśnictwo Płaska –Skubis Bogusz
                                        -Skubis Julian

15.    Nadleśnictwo Pomorze –Namiotko Klaudia

16.    Nadleśnictwo Rajgród-Wojciechowska Dominika

17.    Nadleśnictwo Rudka- Moczuło Dominika
                                      - Niemyjski Sebastian

18.    Nadleśnictwo Supraśl-Moczulski Artur

19.    Nadleśnictwo Suwałki-Naumowicz Rafał
                                        -Tomkiewicz Artur

RDLP Lublin

20.    Nadleśnictwo Biała Podlaska-Bylina Jakub
                                                  -Szymczyk Patryk

21.    Nadleśnictwo Międzyrzec – Filipowicz Mateusz
                                               - Pietraszuk Wiktoria

22.    Nadleśnictwo Sarnaki –Haładaj Gabriela

RDLP Warszawa

23.    Nadleśnictwo Celestynów- Wicik Klaudia

24.    Nadleśnictwo Drewnica –Jabłońska Beata
                                           - Segieda Maciej

25.    Nadleśnictwo Garwolin –Kusak Piotr

26.    Nadleśnictwo Łochów- Kowalczyk Weronika
                                        - Grzybowski Dawid

27.    Nadleśnictwo Wyszków- Jenoch Patryk

Koło łowieckie

28.    Koło  Łowiecki Sokół w Sokołowie Podlaskim – Skóra Eliza