Podsumowanie najważniejszych dokonań sportowych w roku szkolnym 2017/2018

Podsumowanie najważniejszych dokonań sportowych w roku szkolnym 2017/2018 roku uczniów trenowanych przez Wojciecha Gutowskiego
1.    Przeprowadzono klasowe Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej
       I miejsce- IVb
       II miejsce-IVa
       III miejsce- IIIb

2.    Rozegrano kolejny Memoriał im. Rafała Gontara
3.    VI miejsce naszej drużyny siatkarskiej w Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych – pewne utrzymanie się w pierwszej lidze ( z 12 zespołów grających w lidze, spadły do drugiej ligi dwa ostatnie)
4.    II miejsce siatkarzy w Mistrzostwach Polskich Szkół Leśnych.
5.    Podstawowy skład drużyny siatkarskiej przedstawia się następująco:
       Gruszewski Paweł
       Kossakowski Michał
       Bartoszuk Bartłomiej
       Łuszczewski Krystian
       Bruszewski Jakub
       Piela Gabriel
       Domański Szymon
       Domański Maciej
       Kwasiński Karol
       Hubert Siemieniuk

6.    V miejsce pary Bruszewski Jakub i Siemeniuk Hubert w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej plażowej.
7.    V miejsce młodych koszykarzy w Mistrzostwach Polskich Szkół Leśnych.
      Skład drużyny piłki koszykowej:
      Szklarz Sebastian
      Kwasiński Karol
      Trzaska Mateusz
      Szałaj Mateusz
      Samsel Błażej
      Bruszewski Jakub
      Melion Bartłomiej

8.    III miejsce Karola Kwasińskiego w Mistrzostwach Województwa w trójskoku.
       II miejsce sztafety 4x100m w Mistrzostwach Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych.
      Skład sztafety:
      Brodzik Kacper
      Danowski Hubert
      Tyczyno Eryk
      Półjanowski Szymon

9.    Wyłoniono mistrzów szkoły w poszczególnych konkurencjach lekkoatletycznych:
      Skok wzwyż:
      I miejsce Półjanowki Szymon 1,72 m
      II miejsce Kwasiński Karol 1,70 m
      III miejsce Danowski Hubert 1,58 m

      Pchnięcie kulą 6 kg:
      I miejsce Gil Jakub 10,45 m
      II miejsce Trojanowski Dawid 10.33 m
      III miejsce Adrian Bogdan 10,21 m

      Rzut oszczepem:
      I miejsce Kwasiński Karol 33,50 m
      II miejsce Bruszewski Jakub 30,70 m
      III miejsce Kołodziejczyk Krzysztof 22,70 m

      Skok w dal:
      I miejsce Kwasiński Karol 5,87 m
      II miejsce Półjanowski  Szymon 5,80 m
      III miejsce Danowski Hubert 5,26 m

Nasi uczniowie swoje osiągnięcia zawdzięczają ciężkiej pracy na treningach które odbywały się 2-3 razy w tygodniu (każda jednostka treningowa trwała ok. 120 min.) oraz systematycznej  pracy na zajęciach wychowania fizycznego. Wszystkim, którzy walczyli o jak najlepsze wyniki naszej szkoły- gratulujemy.
W. Gutowski