Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych Ministra Środowiska w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

Srebro drużyny dziewcząt
            Srebrny medal w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych  Ministra Środowiska w Piłce Siatkowej Dziewcząt jest największym sukcesem drużyny, która dotychczas zdobyła brązowe medale w 2016 i 2017r.
            W dniach 1-3 marca 2018 r. w Biłgoraju odbyły się w Mistrzostwach Polski Szkół Leśnych  Ministra Środowiska w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do rywalizacji stanęło 7 zespołów dziewcząt (TL w Białowieży, TL w Biłgoraju, ZSLiE w Brynku, TL w Miliczu, TL w Starościnie, TL w Tucholi, TL w Warcinie), które zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszego dnia zawodów rozgrywano mecze grupowe i półfinałowe.
            W pierwszym meczu w grupie „A” nasza drużyna pokonała 2:0 Brynek, w kolejnym uległa ubiegłorocznym zwyciężczyniom z Biłgoraja 2:0. W ostatnim spotkaniu grupowym Monika Siemieniuk swoją wspaniałą zagrywką wygrała drugiego seta, (21:0) i zapewniła zwycięstwo 2:0 z drużyną z Warcina. Zajmując drugie miejsce w grupie „A” dziewczęta trafiły w meczu półfinałowym na zwyciężczynie grupy „B”.  Pewnie pokonały wymagające przeciwniczki ze Starościna 2:0, czym zapewniły sobie grę w walce o złote medale.
            Mecz finałowy nasza drużyna rozpoczęła odważnie i niewiele brakowało do zwycięstwa w pierwszym secie. W drugim jednak, który był nam niezbędny by myśleć o pierwszym miejscu, presja spowodowała, że dziewczęta zaczęły popełniać więcej błędów. Gospodynie, obrończynie tytułu –drużyna TL w Biłgoraju  pokonały naszą drużynę 2:0 (25:23, 25:14)  i zdobyły złote medale, nasza drużyna srebrne, TL w Tucholi brązowe.