Lista osób zakwalifikowanych w I etapie rekrutacji

Dokument zawiera listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do 4 i 5 -letniego technikum leśnego w pierwszym etapie rekrutacji.

Listy są ułożone w kolejności alfabetycznej.
 

INFORMACA DLA ZAKWALIFIKOWANYCH:

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do 10 lipca 2019 r, do godz. 16:00, kandydaci powinni dostarczyć do sekretariatu szkoły oryginalne dokumenty, oraz zaświadczenie lekarza medycyny pracy.

INFORMACA DLA NIEZAKWALIFIKOWANYCH:

W przypadku rezygnacji lub niedostarczenia odpowiednich dokumentów przez kandydatów zakwalifikowanych, kandydaci z listy niezakwalifikowanych będą przyjmowani zgodnie z kolejnością według sumy punktów.


Lista kandydatów zakwalifikowanych do 1 klasy 5 - letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji



1 Bełbot Franciszek
2 Bielec Gabriel
3 Bosek Szymon
4 Bućko Jakub
5 Burał Arkadiusz Andrzej
6 Citko Jakub
7 Czarniecki Filip Andrzej
8 Ćwik Jacek Krzysztof
9 Dąbrowska Nadja
10 Dobosz Kacper
11 Durka Bartosz
12 Kulesza Krzysztof
13 Leśniewski Gniewomir
14 Markowski Kacper
15 Mazewski Mikołaj
16 Paluszak Zofia Władysława
17 Paszkiewicz Dominik
18 Prusek Karol Marian
19 Rosiński Artur
20 Sadowski Michał
21 Samociuk Jakub
22 Sidoruk Bartosz
23 Sienkiewicz Jan Józef
24 Stolpe Jakub
25 Sylwesiuk Gabriela Katarzyna
26 Szlaużys Filip
27 Szpakowicz Monika
28 Szymański Wojciech
29 Świtecki Filip
30 Wieczorek Igor
31 Wołczuk Wojciech
32 Zakrzewski Mateusz

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 1 klasy 5 - letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji



1 Baszun-Kostecka Oliwia
2 Bogacka Nikola Teresa
3 Bogucki Eryk
4 Brylewska Amelia
5 Chudzicki Olivier Dariusz
6 Gawryluk Andrzej
7 Kosz Jakub
8 Kowalski Bartosz
9 Kubryń Damian
10 Malej Gabriel Kacper
11 Malinowski Michał
12 Michnowska Roksana
13 Myśliński Łukasz
14 Myśliński Paweł
15 Niewiński Mateusz Jan
16 Saczuk Jan
17 Staniszewska Kinga
18 Troć Sebastian
19 Zabrocki Szymon
20 Żachowska Martyna

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do 1 klasy 4 - letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji



1 Barejko Jerzy Emil
2 Bocheńska Patrycja
3 Broś Karolina
4 Charkiewicz Oliwia
5 Dworakowska Weronika
6 Dzimitrowicz Jakub
7 Gadomski Jakub
8 Grądzka Natalia
9 Gumiężny Kacper
10 Kierkowicz Kinga
11 Konopka Karol
12 Konus Natalia
13 Leonowicz Sebastian
14 Łaguna Krzysztof
15 Łopata Hubert Piotr
16 Mackiewicz Jan Ignacy
17 Małmyszko Mikołaj
18 Masalski Michał
19 Mróz Kamil
20 Nawrocki Jakub
21 Olszewska Justyna
22 Paczuska Wiktoria
23 Petkowicz Zuzanna
24 Puławska Monika
25 Rogowska Patrycja
26 Sałęga Maciej
27 Siemieniaka Jan Michał
28 Stankiewicz Kamila
29 Suchoicki Wojciech
30 Szeremeta Kamil
31 Szpakowicz Oliwia
32 Tarasiewicz Krzysztof
33 Wąchol Kacper

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych do 1 klasy 4 - letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji



1 Borowik Małgorzata
2 Cimoch Karol
3 Dmochowska Kornelia
4 Dyga Jakub
5 Dzieża Jakub
6 Gierej Kacper
7 Kapicki Norbert
8 Karpiński Hubert
9 Komenda Julia
10 Majewski Damian
11 Mazur Daniel Adrian
12 Milewska Weronika
13 Nasiadko Kamil
14 Niedźwiecka Karolina
15 Olchowski Gabriel
16 Parafinowicz Kacper
17 Przeżdziecki Michał
18 Ratajczyk Dominik Piotr
19 Ratyńska Klaudia
20 Sienkiewicz Aleksandra
21 Sikorska Małgorzata Maria
22 Skuliniec Dawid
23 Stańczak Jakub
24 Sudorowska Julia
25 Surmasiewicz Karolina
26 Wasilczyk Mikołaj
27 Wtorkowski Jakub
28 Wtorkowski Jan
29 Zalewska Urszula

__