Lista osób przyjętych w I etapie rekrutacji

Dokument zawiera listy przyjetych i nieprzyjętych do 4 i 5 -letniego technikum leśnego w pierwszym etapie rekrutacji.

Listy są ułożone w kolejności alfabetycznej.
 

INFORMACA DLA PRZYJĘTYCH:

w dniu 15 lipca, pocztą tradycyjną zostanie przesłana na adresy kontaktowe kompletna informacja o postępowaniu porekrutacyjnym (sprawy związane z: podręcznikami, zakwaterowaniem, umundurowaniem, regulaminami, terminem i miejscem rozpoczęcia roku szkolnego etc.)

 

Lista osób przyjętych do 1 klasy 5 - letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji

1    Baszun-Kostecka Oliwia
2    Bełbot Franciszek
3    Bogucki Eryk
4    Brylewska Amelia
5    Citko Jakub
6    Czarniecki Filip Andrzej
7    Ćwik Jacek Krzysztof
8    Dąbrowska Nadja
9    Dobosz Kacper
10    Gawryluk Andrzej
11    Kowalski Bartosz
12    Kubryń Damian
13    Kulesza Krzysztof
14    Markowski Kacper
15    Mazewski Mikołaj
16    Paszkiewicz Dominik
17    Rosiński Artur
18    Sadowski Michał
19    Samociuk Jakub
20    Sidoruk Bartosz
21    Staniszewska Kinga
22    Stolpe Jakub
23    Sylwesiuk Gabriela Katarzyna
24    Szlaużys Filip
25    Szpakowicz Monika
26    Szymański Wojciech
27    Świtecki Filip
28    Troć Sebastian
29    Wieczorek Igor
30    Zabrocki Szymon
31    Zakrzewski Mateusz

 

Lista osób nieprzyjętych do 1 klasy 5 - letniego technikum leśnego (po szkole podstawowej) w pierwszym etapie rekrutacji

1    Bielec Gabriel
2    Bogacka Nikola Teresa
3    Bosek Szymon
4    Bućko Jakub
5    Burał Arkadiusz Andrzej
6    Chudzicki Olivier Dariusz
7    Durka Bartosz
8    Kosz Jakub
9    Leśniewski Gniewomir
10    Malej Gabriel Kacper
11    Malinowski Michał
12    Michnowska Roksana
13    Myśliński Łukasz
14    Myśliński Paweł
15    Niewiński Mateusz Jan
16    Paluszak Zofia Władysława
17    Prusek Karol Marian
18    Saczuk Jan
19    Sienkiewicz Jan Józef
20    Wołczuk Wojciech
21    Żachowska Martyna

 

Lista osób przyjętych do 1 klasy 4 - letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji

1    Barejko Jerzy Emil
2    Broś Karolina
3    Charkiewicz Oliwia
4    Dworakowska Weronika
5    Gadomski Jakub
6    Grądzka Natalia
7    Kierkowicz Kinga
8    Konopka Karol
9    Konus Natalia
10    Leonowicz Sebastian
11    Łaguna Krzysztof
12    Mackiewicz Jan Ignacy
13    Małmyszko Mikołaj
14    Masalski Michał
15    Mróz Kamil
16    Nawrocki Jakub
17    Niedźwiecka Karolina
18    Olszewska Justyna
19    Paczuska Wiktoria
20    Petkowicz Zuzanna
21    Przeżdziecki Michał
22    Puławska Monika
23    Rogowska Patrycja
24    Sałęga Maciej
25    Suchoicki Wojciech
26    Szeremeta Kamil
27    Szpakowicz Oliwia
28    Tarasiewicz Krzysztof
29    Wasilczyk Mikołaj
30    Wąchol Kacper
31    Wtorkowski Jakub
32    Wtorkowski Jan
33    Zalewska Urszula

 

Lista osób nieprzyjętych do 1 klasy 4 - letniego technikum leśnego (po gimnazjum) w pierwszym etapie rekrutacji

1    Bocheńska Patrycja
2    Borowik Małgorzata
3    Cimoch Karol
4    Dmochowska Kornelia
5    Dyga Jakub
6    Dzieża Jakub
7    Dzimitrowicz Jakub
8    Gierej Kacper
9    Gumiężny Kacper
10    Kapicki Norbert
11    Karpiński Hubert
12    Komenda Julia
13    Łopata Hubert Piotr
14    Majewski Damian
15    Mazur Daniel Adrian
16    Milewska Weronika
17    Nasiadko Kamil
18    Olchowski Gabriel
19    Parafinowicz Kacper
20    Ratajczyk Dominik Piotr
21    Ratyńska Klaudia
22    Siemieniaka Jan Michał
23    Sienkiewicz Aleksandra
24    Sikorska Małgorzata Maria
25    Skuliniec Dawid
26    Stankiewicz Kamila
27    Stańczak Jakub
28    Sudorowska Julia
29    Surmasiewicz Karolina