Lista kandydatów PRZYJĘTYCH do klas pierwszych Technikum Leśnego w Białowieży na rok szkolny 2020\2021

Lista kandydatów PRZYJĘTYCH do klas pierwszych Technikum Leśnego w Białowieży na rok szkolny 2020\2021

Lp. Nazwisko i imię
1 Aleksiejuk Zofia
2 Bagińska Eliza
3 Bartkowska Weronika
4 Bełbot Gabriel
5 Bielachowicz Dawid
6 Borysiewicz Sebastian
7 Bożek Piotr
8 Bujnicki Sebastian
9 Figlon Mikołaj Paweł
10 Gałązka Zofia
11 Grochowski Mikołaj
12 Gryciuk Przemysław
13 Grzywiński Hubert
14 Jaganow Mikołaj
15 Kalinowski Dominik
16 Klekotko Mateusz
17 Korzeniecki Mateusz
18 Kowalczuk Zuzanna Julia
19 Kozłowski Mateusz
20 Lipiński Krystian
21 Łapiński Damian
22 Manista Grzegorz
23 Murawska Inez
24 Nikitiuk Natalia
25 Nikonowicz Hubert
26 Olejnicka Marcelina
27 Przeździecki Karol
28 Radziwoniuk Julia
29 Reszuta Weronika
30 Rutkowski Michał
31 Samsel Konrad
32 Sandomierski Hubert
33 Szpakowicz Angelika
34 Szuma Aleksander
35 Tichoniuk Piotr
36 Tyszko Ewa Kamila
37 Waszczuk Karolina
38 Woronowicz Aleksandra
39 Złotkowski Jakub
40 Zubowicz Dominik Ryszard

Lista kandydatów NIEPRZYJĘTYCH do klas pierwszych Technikum Leśnego w Białowieży na rok szkolny 2020\2021

1 Kubeł Szymon
2 Leoniuk Jakub
3 Puścikowski Justyn Piotr
4 Sojko Julia
5 Suchodolski Leon
6 Sulima Kinga Patrycja
7 Waruszewski Kajetan Kacper
8 Wesołowski Karol Piotr
9 Zieleniewska Milena

Lista kandydatów PRZYJĘTYCH do internatu Technikum Leśnego w Białowieży na rok szkolny 2020\2021
Lp. Nazwisko i imię
1 Grzywiński Hubert
2 Bagińska Eliza
3 Bartkowska Weronika
4 Bełbot Gabriel
5 Bielachowicz Dawid
6 Borysiewicz Sebastian
7 Bożek Piotr
8 Bujnicki Sebastian
9 Gałązka Zofia
10 Grochowski Mikołaj
11 Gryciuk Przemysław
12 Kalinowski Dominik
13 Klekotko Mateusz
14 Korzeniecki Mateusz
15 Kowalczuk Zuzanna Julia
16 Kozłowski Mateusz
17 Leoniuk Jakub
18 Lipiński Krystian
19 Łapiński Damian
20 Manista Grzegorz
21 Murawska Inez
22 Nikitiuk Natalia
23 Nikonowicz Hubert
24 Przeździecki Karol
25 Radziwoniuk Julia
26 Reszuta Weronika
27 Rutkowski Michał
28 Samsel Konrad
29 Sandomierski Hubert
30 Suchodolski Leon
31 Tyszko Ewa Kamila
32 Woronowicz Aleksandra
33 Złotkowski Jakub
34 Zubowicz Dominik Ryszard
35 Figlon Mikołaj Paweł

Sporządził: Przewodniczący Komisji Rekrutacyjnej - Mariusz Tokajuk