Dzień Otwarty Szkoły kwiecień 2018

Po raz drugi w tym roku szkolnym odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10.00 wystąpieniem Anny Kulbackiej w którym pani dyrektor przywitała przybyłą na dzień otwarty trzydziestoosobową grupę gimnazjalistów wraz z rodzicami. Wicedyrektor – Mariusz Tokajuk przedstawił młodzieży, w formie prezentacji multimedialnej, profil kształcenia szkoły, zajęć pozalekcyjnych, imprez szkolnych.

W programie wydarzenia znalazły się wycieczki w grupach po szkole i internacie wraz z przewodnikami – Barbarą Szymanowską i Mariuszem Tokajukiem. Kierownik internatu – Wojciech Małachowski zajął gości na strzelnicy szkolnej gdzie mogli spróbować swoich sił w strzelectwie z broni pneumatycznej.
Z pewnością atrakcjami dnia były: pokaz umiejętności pilarkowych zaprezentowany przez uczniów klas trzecich pod fachowym okiem nauczyciela zawodu – Łukasza Semeniuka oraz pokaz Szlachetnej Sztuki Wabienia Jeleni w wykonaniu Pawła Gruszewskiego z klasy 4b. Nowinkę techniczną w postaci pokazu pilotażu szkolnego drona, zaprezentował Sławomir Przygodzki a Eugeniusz Masalski zadbał o demonstracje obsługi szkolnego żurawia hydraulicznego do załadunku drewna.

Dzień Otwarty Szkoły zakończyliśmy na miejscu ogniskowym przy pysznej internackiej herbacie, kiełbaskach i bigosie.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z WYDARZENIA oraz REPORTARZU TELEWIZJI PODLASIE.